USŁUGI MEDYCZNE

ZAKRES USŁUG

 • KONSULTACJE LEKARSKIE
 • KONSULTACJE FIZJOTERAPEUTYCZNE
 • REHABILITACJA ORTOPEDYCZNA
  – PRZED I POOPERACYJNA (m.in. pacjenci po wszczepieniu endoprotezy stawu kolanowego oraz biodrowego, po artroskopii, po operacji kręgosłupa, po rekonstrukcji więzadeł)
  – POURAZOWA (m.in. stany po uszkodzeniu ścięgien, złamaniu, skręceniu, zwichnięciu)
 • REHABILITACJA NEUROLOGICZNA (m.in. stany po urazie lub porażeniu nerwów obwodowych i splotów nerwowych, stwardnienie rozsiane, udar mózgu )
 • REHABILITACJA ZESPOŁÓW BÓLOWYCH I PRZECIĄŻENIOWYCH
  KRĘGOSŁUPA I KOŃCZYN (m.in. dyskopatie, zmiany zwyrodnieniowe, stany zapalne)
 • REHABILITACJA WAD POSTAWY
 • REHABILITACJA DOROSŁYCH (dolegliwości bólowe, zarówno w stanie ostrym jak i przewlekłym, choroby kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowe stawów, zaburzenia ruchomości, zaburzenia siły mięśniowej, stany wzmożonego napięcia mięśniowego)
 • REHABILITACJA DOMOWA
 • REHABILITACJA DLA FIRM

RODZAJE ZABIEGÓW/FORMY USPRAWNIANIA

 • FIZYKOTERAPIA – forma leczenia, która oddziałuje na organizm wykorzystując bodźce fizykalne wytwarzane przez specjalistyczne urządzenia, takie jak aparaty wytwarzające pole magnetyczne, energię cieplną, prądy małej i dużej częstotliwości, ultradźwięki, promieniowanie świetlne lub niską temperaturę. Ma na celu przede wszystkim wyeliminowanie stanów bólowych, zapalnych oraz obrzękowych. Zabiegi z działu fizykoterapii to m.in. laseroterapia, elektroterapia, ultradźwięki, magnetoterapia, sollux, krioterapia, hydroterapia

metoda  oddziaływania energii promieniowania laserowego na chore tkanki, polegająca na aplikowaniu na chore miejsca wiązki światła laserowego o odpowiedniej mocy i długości fali. Wykorzystywana do biostymulacji, normalizacji i regeneracji błon komórkowych tkanki kostnej i tkanek miękkich. Działa przeciwbólowo, przyspiesza gojenie się ran.

 • KINEZYTERAPIA – forma leczenia rehabilitacyjnego poprzez ćwiczenia ruchowe (indywidualne, grupowe) mająca na celu wyeliminowanie bólu podczas ruchów kręgosłupa lub kończyn, wykształcenie odpowiednich nawyków ruchowych, a także poprawę wydolności organizmu i wytrzymałości mięśni. Ruch staje się środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm.

metoda  oddziaływania energii promieniowania laserowego na chore tkanki, polegająca na aplikowaniu na chore miejsca wiązki światła laserowego o odpowiedniej mocy i długości fali. Wykorzystywana do biostymulacji, normalizacji i regeneracji błon komórkowych tkanki kostnej i tkanek miękkich. Działa przeciwbólowo, przyspiesza gojenie się ran.

 • MASAŻ – oddziaływanie bodźcami mechanicznymi na tkanki organizmu, przy biernym zachowaniu masowanego.
przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności chorego. Znajduje on zastosowanie w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji chorób z zakresu ortopedii, neurologii, ginekologii, pediatrii i chorób wewnętrznych.

CENNIK

Lp.Nazwa usługiCena
1.Specjalistyczna porada lekarska150 zł
2.Konsultacja rehabilitanta/fizjoterapeuty50 zł
3.Wyciągi15 zł
4.Ćwiczenia ogólnousprawniające i inne15 zł
5.Masaż suchy40 zł/1 zabieg
6.Galwanizacja12 zł
7.Jonoforeza12 zł
8.Elektrostymulacja12 zł
9.Prądy diadynamiczne12 zł
10.Prądy interferencyjne12 zł
11.Prądy tens12 zł
12.Prądy Teberta12 zł
13.Prądy Kotza12 zł
14.Ultradźwięki miejscowe15 zł
15.Pole magnetyczne niskiej częstotliwości10 zł
16.Solux 8 zł
17.Laser punktowy15 zł
18.Kąpiel wirowa kończyn15 zł
19.Ćwiczenia bierne, czynno-bierne, indywidualna praca z pacjentem50 zł
20.Ćwiczenia różne (izometryczne, czynne w odciążeniu, z oporem, czynne wolne)15 zł
21.Bloczki, rower5 zł
22.Krioterapia miejscowa (ciekły azot)15 zł